#OGIOPandemicChallenge

Celosvětová pandemie je téma číslo jedna a Netflixem pohotově vydaná dokumentární série Pandemic: How to prevent an outbreak je v top 10 trending v Čechách. Co si budem, většině z nás se denní program uvolnil, a zatímco se venku dělá hezky, trávíme čas u Instagramu a televize.

Většina z nás taky viděla Já, legenda, Den poté nebo třeba 2012, takže všichni přesně víme, jak se chovat v případě apokalypsy. Samozřejmě. Vyrabovat potraviny, vzít vzduchovku po dědovi, dýchací přístroj a izolovat se někde v kolonii v horách. Pokud teda nejste Will Smith.

Takže když Vám řekneme, ať natočíte video, ve kterém ukážete, co byste si zabalili s sebou v případě nutnosti evakuace z města, všichni víte, co dělat. No a my Vám za to dáme batoh ALPHA 320* z řady ALPHA CORE CONVOY. Byla by ale nuda, kdybyste ho dostali všichni. Výherce batohu tedy vybereme losem. Nehledě na to, že bychom jinak dost prodělali, ale to určitě není ten hlavní důvod.

Ve zkratce:

  1. Natoč video, co by sis vzal s sebou v případě nutné evakuace z města. 
  2. Smíš si vzít jen batoh. A důležité je, že bude o obsahu do 30 litrů. Do krosny se zabalí každej, žejo.
  3. Video pošli nejpozději do 17.4.2020 a 23:59.
  4. Video můžeš zaslat skrz náš Instagram, Facebook či e-mail info@smartbags.cz. Nebo nasdílej odkaz pro stažení. A nezapomeňte na kontaktní údaje!
  5. Sledujte nás na sociálních sítích** viz odstavec níže

Na kvalitu a délku videa nehledíme, na obsah a kreativitu ano. Naše video pro inspiraci naleznete na: https://www.youtube.com/watch?v=unJ8B34iklI. 

Sociální sítě

Nejlepší soutěžní příspěvky zveřejníme na našich sociálních sítích. Zasláním videa souhlasíte s jeho následným použitím a zveřejněním pro naši vlastní propagaci na stránkách Smartbags.cz, na Facebookovém profilu OGIO CZ/SK, na Instagramu ogio_czech a na YouTube profilu OGIO smartbagsCZ. A jo, jasně že Vás označíme, když budete chtít. 

Výherce budeme losovat v živém přenosu, aby byla soutěž objektivní. Ale budeme jej losovat jen ze zveřejněných videí, a to budou ta, která splňují veškeré podmínky Facebooku, Instagramu a YouTube. Takže vtipně, ale slušně. Aspoň v rámci možností. Jasný?

Výherce budeme kontaktovat na poskytnutém telefonním čísle. Případně na emailové adrese.

Nezapomeňte, že cílem není šířit paniku, ale zkrátit si dny doma. A v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na videa!

A na závěr ještě trochu právnickejch řečí:

Team OGIO

*Vyhlašovatel soutěže si vyhrazuje právo na určení barevné varianty batohu ALPHA 320, který bude vylosovanému vítězi věnován.
**Pokud nemáte profil na Facebooku, ani Instagramu, tak Vám zaprvé nevěříme a za druhé nás klidně může sledovat třeba brácha nebo neteř místo Vás. To je fuk.